Zrozumieć kobietę – Poradnik

by grzywocz on February 6, 2011

zrozumieć kobiete

Zrozumieć kobietę – Poradnik.


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czego tak naprawdę pragną dziewczyny oraz jak zrozumieć kobietę?

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że cokolwiek mówiłeś do dziewczyny, to nie wychodziło to do końca tak, jak chciałeś?

Czy masz problem ze zrozumieniem kobiet i tego, czego one pragną? Czy jesteś jednak jednym z tych mężczyzn, który chciałby w końcu zrozumieć kobietę?

Zawsze marzyłem o tym, żeby mieć jakiś przewodnik, poradnik, cokolwiek, co pomogłoby mi lepiej zrozumieć kobietę. Takie 100 stron, dzięki którym wiedziałbym, w co się pakuję i jak radzić sobie na polu randek i relacji damsko-męskich.

Obecnie, uwielbiam rozmawiać z kobietami, ponieważ przy nich interakcja zawsze jest energiczna i nie ma ani momentu monotonii czy nudy.

Jednak, jeśli nie wiesz jak się odnaleźć w rozmowie z dziewczyną, to może to być prawdziwym wyzwaniem, które dla większości mężczyzn zabija całą frajdę z interakcji.

Oto kilka interpretacji tekstów, które pomogą Ci zrozumieć kobietę i odkryć, co kobieta naprawdę ma na myśli:

Poradnik: “Jak Zrozumieć kobietę”, Czyli Co Kobieta Ma Na Myśli, Gdy Mówi:

“Bądźmy przyjaciółmi” = “nie podobasz mi się” – kobiety nie chcą być przyjaciółmi z mężczyznami, do których czują natychmiastowe zainteresowanie i którzy im się podobają. Pamiętaj, że aby zostać tylko przyjacielem musisz być przede wszystkim miły. Jeśli nie chcesz być przyjacielem, nie bądź MIŁY. To pierwszy krok, żeby zrozumieć kobietę.

“Mam chłopaka” = “proszę odejdź” – to najczęstsza odzywka dziewczyny, którą próbujesz poderwać w klubie, te najładniejsze walą takim tekstem z automatu, najlepiej powiedz jej wtedy: “Hej, spoko, znamy się 3 sekundy, a Ty już opowiadasz mi o swoich problemach” :) , następnie kontynuuj rozmowę na inny temat, często okaże się, że dziewczyna nie miała chłopaka (albo miała takiego, co planuje rzucić) i będzie jej potem głupio, że pocisnęła Ci taką ściemę. Wybacz jej, ale nie od razu :) Musisz zrozumieć kobietę, że codziennie podchodzą do niej dziesiątki mężczyzn i musi ich jakoś spławiać.

“Daj mi swój numer to zadzwonię” = “nigdy nie zadzwonię” – ta, jasne, kobiety NIGDY nie dzwonią, rozumiesz? Nigdy! Oczekują zawsze, że to my odwalimy całą robotę – i dobrze, taka nasza rola. “Zadzwonię do Ciebie” oznacza “Dobra, daj swój numer i spadaj.”

“Będę gotowa za pół godziny” = “będę gotowa za 2 godziny” – hej, kobiety mają swój własny czas, także nie wierz nigdy do końca kobiecie, gdy mówi za ile będzie gotowa. Aby zrozumieć kobietę, musisz zrozumieć jej potrzeby, a kobieta potrzebuje ładnie wyglądać, a to zabiera czas.

Ok, to była wersja bardziej humorystyczna, podnieś rękę, jeśli kiedykolwiek zetknąłeś się z powyższymi tekstami, gdzie kobieta mówi jedno, myśli drugie.

Spotykając się z kobietę, w szczególności w początkowych fazach znajomości, natrafisz na wiele takich sprzecznych komunikatów. Poniżej mam dla Ciebie kilka konkretnych rad na temat tego, jak zrozumieć kobietę.

Oto PRAWDZIWY poradnik: “Jak zrozumieć kobietę…”

- KIEDY KOBIETA MÓWI:

“Chcę czułego i wrażliwego mężczyzny”

- TO TAK NAPRAWDĘ MÓWI:

“Chcę mężczyzny, który będzie wrażliwy na MOJE uczucia.”

Widzisz, aby zrozumieć kobietę, powinieneś wiedzieć, że kobieta nie chce faceta, który będzie dzielił się z nią swoimi uczuciami, przeżyciami, wylewał swoje żale i problemy czy płakał z nią na filmach.

To brzmi staromodnie, ale kobiety lubią twardy, cichy typ mężczyzny i nie czują pociągu seksualnego do miłych, wrażliwych i czułostkowych kolesiów.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ kobiety są bardzo emocjonalne, wszystko przeżywają i wszystkim w życiu się przejmują, dlatego PRAGNĄ mężczyzny, który zapewni im poczucie emocjonalnej stabilności i bezpieczeństwa.

Zanotuj sobie tą prawdę w swoim poradniku: “Jak zrozumieć kobietę”, a następnie zakreśl i powtarzaj każdego dnia.

Kolejna gierka, która pozwoli Ci zrozumieć kobietę wygląda następująco:

- KIEDY KOBIETA MÓWI:

“Jasne, chętnie się z Tobą spotkam w sobotę, zadzwoń do mnie jeszcze w piątek, to się zgadamy”

- TO TAK NAPRAWDĘ MÓWI:

“Nie jestem zbytnio zainteresowana i czekam, aż pojawi się jakaś lepsza propozycja. Ale nie chcę odbierać Ci nadziei i mówić “NIE”, więc po prostu nie odbiorę, gdy zadzwonisz i będę miała nadzieję, że zrozumiesz.”

Czy kiedykolwiek usłyszałeś podobny tekst?

PRAWDZIWA HISTORIA, KTÓRA POMOGŁA MI ZROZUMIEĆ KOBIETĘ: Kiedyś dzwoniłem do dziewczyny chyba z 10 razy, po czym w końcu odebrała słuchawkę i wykrzyczała: “Wbij sobie do głowy, że po prostu nie chcę się z Tobą spotkać, dlatego nie odbieram!” To była bolesna lekcja, która pomogła mi lepiej zrozumieć kobietę.

Prawda jest taka, że dziewczyny, szczególnie te młode i atrakcyjne, mają całą masę propozycji i możliwości. Najpierw powiedzą wszystkim, że się z nimi spotkają, a dopiero w ostatniej chwili zdecydują gdzie i z kim pójdą. Tj. na 5 minut przed spotkaniem z Tobą.

Bardzo często, jesteś po prostu planem B.

Nie chodzi o to, że nie masz potencjału, tylko o to, że nie pokazałeś dziewczynie, że jesteś NIESAMOWITYM potencjałem na świetną zabawę. Dziewczyna powinna myśleć: “Wow, spotkanie z tym gościem to NAJLEPSZY fun z możliwych, lepiej odbiorę moją wygraną w totolotka kiedy indziej i wyjdę wcześniej, żeby się nie spóźnić!”

Jeżeli kobieta będzie wiedzieć, że czeka ją ŚWIETNIE spędzony czas, to nigdy nie przełoży spotkania. To TWOJE ZADANIE, żeby zakomunikować dziewczynie to, że świetnie spędzi z Tobą czas i anuluje wszelkie inne plany.

Kolejny bajer, przez który trudno zrozumieć kobietę to:

- KIEDY KOBIETA MÓWI:

“Nie jestem gotowa na związek”

Albo

“Bądźmy tylko przyjaciółmi”

- TO TAK NAPRAWDĘ MÓWI:

“Jesteś dla mnie jak brat albo miły kolega i to nie wzbudza we mnie żadnego zainteresowania Tobą. Nie czuję żadnej chemii między nami. Głównie dlatego, ponieważ nie jesteś zbyt interesujący i mam wrażenie jakbyś chciał coś ukryć.”

Wow.

Wiem, że ta piguła jest ciężka do przełknięcia, ale właśnie tak kobieta wtedy myśli. Oszczędziłbym sobie WIELE cierpienia i rozczarowania, gdybym miał poradnik na temat tego, jak zrozumieć kobietę. Kiedy tylko kobieta wyczuła, że się przymilam albo, że bardzo chciałbym ją mieć, od razu zapodawała mi ten tekst i było po mnie.

To mnie doprowadzało do szału!

PAMIĘTAJ: Kobiety NIE chcą być przyjaciółmi z mężczyznami, którymi są seksualnie zainteresowane.

To jest moja zasada numer 1 w poradniku: “Jak zrozumieć kobietę.”

Kiedy kobieta Cię pragnie, to nie potrafi się oprzeć temu uczuciu i zrobi wszystko, żeby Cię mieć.

Pomyśl, czy jeśli podoba Ci się dziewczyna, to czy kiedykolwiek powiedziałbyś jej: “Słuchaj, bądźmy najpierw przyjaciółmi, a potem zobaczymy, co z tego będzie?”

W ŻYCIU! Taka już nasza natura, że nie potrafimy się oprzeć przed uczuciem pożądania do danej osoby i nic nie jest w stanie nas przed nim powstrzymać.

Nawet, jeśli kobieta ledwo co zakończyła nieudany związek, to i tak wejdzie w następny z pierwszym kolejnym draniem, który wzbudzi w niej zainteresowanie. Dlatego, aby zrozumieć kobietę i jej gierki, nigdy, przenigdy nie daj się nabrać na tekst “Bądźmy przyjaciółmi” albo “Nie jestem gotowa na związek”.

ZAWSZE jesteśmy gotowi na osobę, której naprawdę chcemy.

Jeżeli kiedykolwiek byłeś przyjacielem kobiety i wysłuchiwałeś jej wszystkich problemów sercowych, po to, żeby potem słuchać o kolejnych, gdy weszła w związek z następnym palantem, to wiesz DOKŁADNIE o czym mówię.

Na szczęście nie będziesz się musiał zastanawiać godzinami jak zrozumieć kobietę ani czy kobieta jest Tobą zainteresowana, jeśli zademonstrujesz odpowiednio męskie cechy jak pewność siebie i mentalna siła.

Kolejne strategie “Jak zrozumieć kobietę” – tutaj.

Te problemy znikną, jeśli natychmiast wzbudzasz w niej zainteresowanie i będziesz pewnym siebie facetem, który akceptuje siebie i swoje pragnienia.

Niestety większość mężczyzn NIGDY się nie nauczy jak to robić we właściwy sposób.

Dobra wiadomość jest taka, że mam dla Ciebie ten poradnik: “Jak zrozumieć kobietę”, który pozwoli Ci zrozumieć kobietę w każdej sytuacji.

Kobiety pilnie strzegą swoich sekretów, ale w momencie, gdy je odkryjesz i wiesz, czego naprawdę pragną, wtedy odczytanie ich zamiarów i słów staje się banalnie proste. Jeśli nie nauczysz się tych sekretów, tak jak inni mężczyźni, to zostaniesz wtedy naprawdę w tyle.

Przy dzisiejszym dostępie do informacji, co raz więcej mężczyzn potrafi zrozumieć kobietę i jej gierki. Oni osiągają sukces z kobietami o WIELE szybciej niż ci, którzy szukają prawdy na własną rękę na podstawie prób i błędów.

Nie chcę Cię straszyć, ale jeśli czegoś z tym nie zrobisz, to będziesz w grupie mężczyzn, którzy do końca życia będą sami albo z kobietą, która tak naprawdę im się do końca nie podoba.

Nie daj się nabrać na bajki, które próbują Ci wmówić szkoły uwodzenia, gdzie za 2000 zł nauczysz się podrywać każdą kobietę w ciemnym, zadymionym klubie.

Tam nie nauczysz się jak zbudować charakter, osobowość i jak zachowywać się jak mężczyzna, który podoba się kobietom. Jeśli zbudujesz charakter, który jest atrakcyjny dla kobiet, to już nigdy nie będziesz się zastanawiał “Jak zrozumieć kobietę i jak zdobyć dziewczynę.”

Jeśli podobał Ci się poradnik “Jak zrozumieć kobietę” napisz poniżej swoje przemyślenia.

Więcej strategii “Jak zrozumieć kobietę” – tutaj.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Wpis:
Rating: 4.4/5 (5 votes cast)
Zrozumieć kobietę - Poradnik, 4.4 out of 5 based on 5 ratings
Podoba się? Podaj dalej...
 • Facebook
 • MySpace
 • Twitter
 • Gadu-Gadu Live
 • email
 • Śledzik
 • Blip
 • Wykop
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Blogger.com
 • RSS
 • Google Buzz
 • Grono.net
 • Technorati
 • Ulubione
 • Poleć
 • Forumowisko
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • Pinger
 • co-robie
 • Digg
 • del.icio.us
 • Dodaj do ulubionych

Leave a Comment

Previous post:

Next post: