Jak Zdobyć Dziewczynę:

Jak Zwiększać Zainteresowanie Kobiety, Abyś Już Nigdy Nie Zniechęcił Jej Do Siebie Po Jednej Lub Kilku Rozmowach

Za chwilę nauczysz się czegoś, o czym większość mężczyzn nie ma bladego pojęcia, przez co kobiety tracą nimi zainteresowanie w kosmicznym tempie. Większość mężczyzn nie rozumie kobiet i w kółko popełnia te same błędy, co ja i moi przyjaciele w przeszłości.

 

 • bycie miłym w nadziei, że kobieta ich za to bardziej polubi
 • komplementy, prezenty, stawianie jedzenia/kina, przewidywalne rozmowy typu “co studiujesz?”/”gdzie pracujesz?”
 • zbyt szybkie okazywanie wysokiego zainteresowania, prowadzące do natychmiastowego odrzucenia
 • pytanie się kobiety o pozwolenie, zamiast przejmowanie inicjatywy – “Podasz mi swój numer?” zamiast “Wpisz tutaj swój numer”
 • brak pewności siebie z kobietami, spowodowany brakiem konkretnego planu postępowania
 • przechwalanie się i próby imponowania kobietom, co jest dla niech żałosne i przynosi odwrotny skutek
 • gonienie kobiet i pozwalanie się odrzucić wiele razy przez jedną i tą samą dziewczynę
 • tolerowanie braku szacunku wobec siebie jak np. spóźnialstwo kobiet na randki lub odwoływanie randek w ostatniej chwili/nie przychodzenie
 • bycie zazdrosnym i niepewnym wobec konkurencji ze strony innych mężczyzn
 • zbyt częste kontaktowanie się z nowo poznaną dziewczyną, co ją odstrasza
 • bycie “potrzebującym”
 • nękanie kobiet smsami i telefonami, gdy one nie odpowiadają

 

A Teraz Powiedz Mi:

 

Czy kiedykolwiek zdobyłeś kolejny numer telefonu, a potem dziewczyna w ogóle nie odbierała albo nie chciała się spotkać?

Czy kiedykolwiek nowo poznana dziewczyna, która była Tobą zainteresowana, powiedziała Ci, że potrzebuje czasu albo nie chce mieć chłopaka?

Czy masz dosyć tego, że po pierwszej randce lub po kilku spotkaniach, kobieta nie chce się więcej spotykać? Nie wiesz, czemu tak się dzieje?

Zostałeś porzucony przez stałą dziewczynę… po kilku miesiącach albo nawet po kilku latach… i teraz cierpisz, i nie chcesz po raz kolejny przeżywać czegoś takiego?

Jeżeli Masz Dość Bycia Olewanym Przez Kobiety, To Mój Program “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę” Jest DOKŁADNIE Dla Ciebie

 

Widzisz, relacje z kobietami nie są przedmiotem, którego uczą nas w szkole. Właściwie mało kto tego uczy. Nie mówię tu o jakiś szkółkach, gdzie uczą technik turbo-uwodzenia pijanych dziewczyn w zadymionym klubie.

Mówię o tym, jak być mężczyzną, który rozumie psychikę kobiet i dzięki temu nie ma żadnych problemów w swoich relacjach z kobietami. A jeśli ma, to potrafi samemu dojść do odpowiedzi.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Większość mężczyzn niestety nie chce uczyć się o związkach z kobietami, dlatego zawsze w nich przegrywają i w 90% przypadków, to oni zostają porzucani i olewani a nie odwrotnie.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Nie chcę Ci tu obiecywać “gruszek na wierzbie”. Bycie prawdziwym mężczyzną, który jest atrakcyjny dla kobiet to stawianie sobie wysokich wymagań i kształtowanie cech charakteru, które są atrakcyjne dla kobiet. Takich jak pewność siebie, ambicja, samokontrola i poczucie humoru oraz wiedza na temat tego, jak działa psychika kobiet. Co trzeba dokładnie robić, aby zainteresowanie kobiety było nieustannie w stratosferze… Powiedz mi:
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Czy chcesz, aby relacja z kobietą, z którą być może spędzisz resztę życia była dziełem przypadku?
f
Czy można zbudować biznes bez biznesplanu?

Dlaczego Mężczyźni Planują Biznesy, Ale W Tak Istotnej Dziedzinie Jak Związek Z Kobietą Pozostawiają To Przypadkowi I Mówią:
“Jakoś To Będzie…

 

Nie ma się co dziwić, że mamy 50% rozwodów, przy czym kobiety inicjują ponad dwie trzecie z nich. Na polu randek ta statystyka jest jeszcze surowsza.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Nie wiedząc co robisz, nigdy nie odniesiesz sukcesu w relacji z kobietą.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Zaledwie 10% par są szczęśliwe. Reszta jest ze sobą z braku innych opcji, strachu przed samotnością lub z przyzwyczajenia. Możesz być w tych 10% szczęśliwych par oraz mieć taką kobietę, jaką sobie wymarzysz i spędzić z nią nawet całe życie, jeśli tylko nauczysz się JAK TO ZROBIĆ.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Niestety od najmłodszych lat jesteśmy ŹLE zaprogramowani przez społeczeństwo i media, które wmówiło nam od dzieciństwa, że kobiety pragną mężczyzn miłych, wrażliwych, romantycznych, którzy zrobią dla nich wszystko. Niestety powyższe prawidła są opacznie interpretowane i stosowanie się do nich niemal ZAWSZE skutkuje ucieczką kobiety od takich kolesi. Gdy facet jest zbyt miły, to nowo poznana dziewczyna ucieka od niego. Gdy facet jest zbyt miłym chłopakiem w związku, to kobieta się nim nudzi i go rzuca. To nie jest kurs o byciu draniem. To jest kurs o byciu wyzwaniem dla kobiet, najbardziej brakującym ogniwie dzisiejszych związków.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Jak pewnie zauważyłeś zachowania, które do tej pory przejawiałeś w stosunku do atrakcyjnych kobiet NIE wywoływały u nich fascynacji Twoją osobą lecz osłabiały ją, jeśli kiedykolwiek istniała lub powodowały rezygnację kobiety z dalszych spotkań
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Dlatego musisz ZAMIENIĆ swoje społeczne programowanie pt. “bądź miły i przewidywalny” na takie, dzięki któremu będziesz dla kobiet WYZWANIEM. Kobiety (jak wszyscy ludzie) pragną tego, czego nie mogą mieć, a nie doceniają tego, co dostają za darmo.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
W poniższym programie nauczysz się jak być wyzwaniem dla kobiet, aby od początku myślały tylko od Tobie, a gdy Cię w końcu dopadną, to aby już nie chciały Cię zostawić w spokoju. To bardzo niebezpieczna wiedza, ponieważ potem piszą do mnie faceci z pytaniami: “Jak mam wybrać dziewczynę, skoro podobam się wszystkim trzem i wszystkie są super…”. Piszę mu wtedy: “Rzuć monetą :) ”.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Cała sztuka polega na zaprzestaniu robienia wszystkiego, co robiłeś do tej pory i zaprzestaniu zachowywania się jak WSZYSCY inni mężczyźni, którzy są dla kobiet anty-wyzwaniem, ponieważ nigdy nie potrafią im powiedzieć “NIE” ani odróżnić się od bandy dzwoniących do nich frajerów.

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffJeżeli masz dosyć:

* kobiecych wymówek, dlaczego nie mogą się spotkać

* nie wiedzenia czy już pora pocałować kobietę czy nie

* tracenia zainteresowania kobiety po paru randkach

* byciu porzucanym przez kobiety

* i ciągłych problemów w relacjach z kobietami, to przyswojenie wiedzy z poniższego programu będzie Twoją najlepszą inwestycją w życiu!

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Zapraszam Cię do kompletnego programu na temat zwiększania zainteresowawnia nowo poznanych kobiet oraz utrzymywania go w chmurach przez kolejne miesiące i lata znajomości
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
“Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę – Action Steps Gwaratnujące Związek”
ffffffffffffffffffffffffffffffff
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

W Programie Nauczysz Się:

 

cDlaczego 90% mężczyzn nie dochodzi nawet do drugiej randki – czyli jak nieświadomie zabijamy swoje szanse u nowo poznanej dziewczyny

cJak nie idealizować kobiet, przestać być onieśmielonym ich pięknem oraz wyrobić w sobie standardy, które komunikują, że kobieta musi Ci zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem?

cJak zachowywać się w ciągu pierwszych 60 dni, gdy formuje się nowy związek, aby być wyzwaniem i czekać aż kobieta sama zacznie się Ciebie dopytywać czy już jesteście parą?

cJak się pozbyć obsesji na punkcie pięknej dziewczyny i nie narobić sobie wobec niej za szybko nadziei na coś więcej,
czyli jak uniknąć błędu 90% mężczyzn, którzy angażują się za szybko, odstraszając tym dziewczynę?

cNastawienie mentalne przed podejściem do dziewczyny, które niszczy Twoje szanse na udane
podejście i sprawia, że dziewczyna czuje, że coś od niej chcesz – dowiesz się jak się tego pozbyć i zmienić na takie, które sprzyja poznawaniu kobiet.

cDlaczego dwie trzecie kobiet inicjuje rozstania i
jak temu zapobiec.
Jak często spotykać się z kobietą i na jakie randki chodzić, gdy jest już Twoją dziewczyną, żeby się jej nie przejeść i nie znudzić?

cJak sprawdzić czy dziewczyna chce Ciebie czy Twojego portfela, czyli 25 tanich randek pełnych frajdy, na których kobieta prawdopodobnie bardzo dawno nie była albo nawet nigdy nie była

cJak podtrzymywać interesującą rozmowę, zadając dziewczynie kreatywne pytania oraz wymieniając się ciekawymi historiami?

cKiedy i w jakim miejscu pocałować dziewczynę? Jak mieć pewność, że pocałunek się uda? Co zrobić jeżeli się nie uda ? co
to oznacza i jak zareagować, żeby pokazać, że nic się nie stało oraz kiedy spróbować ponownie.

cKompletny plan od pierwszej randki do momentu, w którym dziewczyna zapyta czy już jesteście razem
(audio – studium przypadku):

 

Otrzymasz Pakiet: 6 E-booków + 3 Godziny Szkolenia Audio:

 

 

Jak Zdobyć Dziewczynę Ebook “Jak Zdobyć Dziewczynę?” - kompletny przewodnik od
pierwszego kontaktu wzrokowego do bycia razem – 109 stron samych konkretów

 

Rozdziały:

1. Pewność siebie
2. “Zostańmy przyjaciółmi” – jak tego uniknąć
3. Odrzucenie – jak mu zapobiec
4. Telefon – gotowe skrypty
5. Randki – co, gdzie, kiedy, jak długo, jak często
6. Konwersacje – rozpoczynanie i podtrzymywanie rozmowy
7. Dotyk – jak i kiedy pocałować dziewczynę
8. Magnetyczna osobowość
9. Zmiany w myśleniu na temat kobiet

 

Jak Zdobyć Dziewczynę

 

Dlaczego bary i kluby to wbrew pozorom najgorsze miejsce, gdzie większość kobiet z góry jest na nie. Gdzie chodzić i jakie mieć nastawienie, aby poznawać jak najwięcej nowych dziewczyn…

 

Jak Zdobyć Dziewczynę

fffffffffffff 

ffffffffffffff

fffffffffff

ffffffffffffff

Dlaczego piękne kobiety umawiają się zarówno z przystojniakami jak i brzydalami. Gdzie jest granica? Na co kobiety zwracają największą uwagę w naszym wyglądzie…

oraz dlaczego nieśmiali przystojniacy odpadają w przedbiegach…

 

Jak Zdobyć Dziewczynę

 

 

 

8 prostych sposobów na rozmawianie z dziewczyną inaczej niż 90%
przewidywalnych kolesi…

“Skąd jesteś” i “Gdzie pracujesz” rzadko działa. Tutaj dowiesz się jak być zabawnym i opowiadać ciekawe historie.

Jak Zdobyć Dziewczynę

ffffffffffffff

 

 

 

Co raz więcej kobiet, które mają dosyć zadymionych barów i klubów, chcą poznać kogoś przez Internet.

Jednak we wiadomościach oczekują czegoś ambitniejszego niż: “Poznamy się?” Tutaj dowiesz się jak umówić się na randkę w ciągu 5 emaili.

Jak Zdobyć Dziewczynę

 

 

 

 

Większość dziewczyn nie poznało swojego obecnego chłopaka na ulicy. Najczęściej poznały go przez znajomych.

Tutaj dowiesz się powiększać swój krąg znajomych.

 

 

 

 

 

Dodatkowo Otrzymasz Audio Bonus: 3 Godziny Nagrań Mp3
- “Audio Action Steps”
, Gdzie W Formie Teleseminarium Tłumaczę Mojemu Przyjacielowi Jak Od Początku Poznać Wartościową Dziewczynę

audio

 

Otrzymasz linki do pobrania 15 nagrań w formacie mp3, które zostały nagrane w formie 3 godzinnej rozmowy z moim dobrym przyjacielem, który od czasu do czasu zadaje mi pytanie dodatkowe, jeśli coś nie jest do końca jasne.

Dzięki temu będziesz się właściwie uczył bezpośrednio na naszych przykładach (i błędach) z życia wziętych oraz na naszych osobistych historiach. Niesamowitą wartość ma to nagranie ze względu na nasze osobiste odkrycia i zwierzenia.

Będziesz się czuł, jakbym usiadł koło Ciebie i Ci wszystko po kolei tłumaczył.

Ebook to ebook, to jest tekst i czasem trudniej jest zaznaczyć punkt w rozmowie. W przypadku poniższej
rozmowy będziesz dokładnie wiedział, na co zwrócić uwagę oraz jakie nastawienie mentalne mieć w poszczególnych momentach znajomości.

Sam zobacz co piszę do mnie moi kursanci:

jak poderwac dziewczyne - opinia Markajak-poderwac-dziewczyne.pl - opinia Markajak poderwac dziewczyne - opiniejak poderwac dziewczyne - opiniejak poderwac dziewczyne - opiniejak-poderwac-dziewczyne.pl - opinia 5

Nagrania “Audio Action Steps” Nauczą Cię Jak Krok Po Kroku Poznać, Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Dziewczynę

Action Step 1: Miejsca do poznawania kobiet z klasą – 8 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

Gdzie poznawać kobiety:

 • Inteligentne, które znają swoją wartość a nie chodzą na randki, żeby zabić nudę
 • Skromne, które nadają się na stałą dziewczynę, a następnie żonę
 • Chcą się rozwijać – mają jakiś wyższy cel niż samo znalezienie sobie kolejnego faceta
 • Przedsiębiorcze i które chcą pracować, a nie polegać tylko na Tobie
 • Nie lecą na kasę, ponieważ same niezależne
 • Chciałyby również poznać kogoś na poziomie
 • Chcą stałego związku z wyjątkowym mężczyzną, a nie tylko znaleźć jakiegokolwiek chłopaka, żeby dorównać koleżankom i wpasować się w społeczny trend pt. “Muszę kogoś mieć, bo jak nie, to jestem do niczego.”

 

Action Step 2: Podchodzenie do kobiet – 35 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Nastawienie mentalne przed podejściem do dziewczyny, dzięki któremu uwierzysz, że jesteś nagrodą dla kobiety i Ty również możesz ją odrzucić, jeśli się niewłaściwie zachowa…
 • Dlaczego branie numeru telefonu po 3 minutach rozmowy jest możliwe, ale nic nie daje – czyli jak zbudować zaufanie, które później sprawi, że dziewczyna odbierze Twój telefon i się z Tobą umówi
 • “Mam chłopaka” – jak reagować na taki tekst i sprawdzić czy jest prawdą oraz czy kobieta zamierza rzucić swojego obecnego chłopaka czy naprawdę go kocha
  bez pokazywania, że jesteś needy albo okazywania zbytniego zainteresowania
  dziewczyną

  fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 • Jak przestać bać się obcych dziewczyn i zacząć poznawać wiele kobiet

 • Piękna kobieta może być “monetą”, ale Ty zawsze jesteś “studolarowym banknotem” – czyli przekonania, dzięki którym przestaniesz być onieśmielony przy pięknych kobietach  

 • Dlaczego powinieneś poznawać jak najwięcej różnych kobiet, zamiast skupiać się na “zdobyciu dziewczyny”…
 • Zasada dwóch sekund, jak ją stosować i stać się automatem do poznawania nowych koleżanek, które będę Cię zapoznawać z ich koleżankami  

 • Jak wychodzić z twarzą w przypadku odrzucenia i zachować spokój i klasę…
 • Jak komunikować kobiecie, że musi Ci zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem  

 • Jak kobiety testują mężczyzn i skreślają ich przy pierwszym potknięciu, ponieważ w przeciwnym wypadku miałyby etat na 24h

 

Action Step 3: Od zabrania numeru telefonu do bycia razem – 56 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Jak wyrobić charakter, osobowość i nastawienie, które zagwarantują Ci drugą i każdą następną randkę. Już nigdy nie zostaniesz olany po pierwszej randce – sam będziesz decydował kto jest warty kolejnego spotkania
 • Jak być facetem, o którym dziewczyna pomyśli: “Ciekawe czy chciałby być moim chłopakiem?” zamiast “Ten koleś zakochał się we mnie po pierwszej randce”
 • Plan działania od pierwszej do 12 randki, czyli do momentu, w którym dziewczyna zacznie pytać czy już jesteście razem. Jeśli nie zapyta, to znaczy jesteś tylko kimś na “przeczekanie” dopóki nie pojawi się ktoś lepszy. Ochronimy Cię przed tym.  

 • Jak czytać reakcję dziewczyny na Twoje zapytanie o numer telefonu  

 • Kiedy zadzwonić do dziewczyny i dlaczego lepiej poczekać dłużej niż pozostali faceci  

 • Instrukcja postępowania na pierwszej randce, dzięki której zaciekawisz dziewczynę, zostawisz ją spragnioną więcej i nie odsłonisz od razu wszystkich swoich kart, jak robi to 90% facetów
 • Tematy, który koniecznie musisz unikać na pierwszej randce, żeby nie zabić atrakcyjności  

 • Jak zabawnie odpowiadać na trudne pytania kobiet, dotyczące Twoich przeszłych związków, Twojej pracy i innych poważnych tematów  

 • Dlaczego powinieneś kwalifikować kobietę na pierwszej randce i jak to robić

 • Jak być wyzwaniem, tajemnicą i dać dziewczynie świetnie spędzony czas – w końcu tego kobiety pragną – zabawy a nie proklamacji miłości

 • Kobiety czują pociąg do bogatych i sławnych mężczyzn, ponieważ to zakłada, że mają cechy liderów, którzy zapewnią kobiecie przetrwanie i poczucie bezpieczeństwa. Jak wyrabiać w sobie te cechy, nie będąc sławnym ani bogatym…

 • Ile powinna trwać pierwsza randka i gdzie najlepiej się umówić na pierwszą randkę  

 • 25 tanich randek pełnych frajdy, na których kobieta prawdopodobnie bardzo dawno nie była albo nawet w życiu nigdy nie była  

 • Pytania do dziewczyny na pierwszej randce, które są oryginalne i skłaniają dziewczynę do myślenia – na pewno nikt jeszcze w taki sposób z nią nie rozmawiał  

 • Jak odwrócić role, żeby to kobieta zaczęła gonić Ciebie a nie odwrotnie 

 • Kiedy i w jakim miejscu pocałować dziewczynę. Jak mieć pewność, że pocałunek się uda. Co robić, jeżeli się nie uda – co to oznacza i jak reagować, żeby pokazać, że nic się nie stało oraz kiedy spróbować ponownie  

 • Kompletny plan – od pierwszej randki do momentu, w którym dziewczyna zapyta czy już jesteście razem
  - studium przypadku:
 • częstotliwość spotkań
 • częstotliwość kontaktowania się przez telefon
 • umawianie spotkań i co na nich robić, żeby randki były tanie i zabawne
 • nastawienie mentalne, którym nie będziesz wytwarzać presji na kobiecie
 • tematy, których musisz unikać jak ognia – czyli jak powstrzymywać chęć pytania się kobiety, czy Cię lubi i czy jesteście razem

 

Action Step 4: Budowanie i utrzymywanie związku z właściwą kobietą
- 50 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Fundamenty – jak zacząć związek, ustalając zasady, które będą Ci służyć i wszystko będzie automatycznie szło w dobrym kierunku, zamiast powoli się wypalać jak w przypadku 95% związków…

 • Jak nie idealizować swojej kobiety i nie stawiać jej na piedestale, standardy, dzięki którym kobieta nie wejdzie Ci na głowę…

 • Cechy kobiety na całe życie – jak wybrać i zatrzymać przy sobie właściwą dziewczynę…

 • Etyczna technika na wyeliminowanie ex’a Twojej dziewczyny na dobre – każdy ex oczekuje czegoś więcej i Twoja nowa dziewczyna NIE MOŻE się z nim widywać – nauczę Cię jak dać jej wybór, nie okazując zazdrości

 • Dlaczego kobieta w trakcie związku pragnie perspektywy na przyszłość i jeśli jej tego nie zapewnisz, to odejdzie

 • Program utrzymywania zadowolenia kobiety w chmurach, czyli szacunek, bycie prawdziwym gentelmenem, romantykiem i wyzwaniem  

 • Jak odróżnić dziewczynę, która naprawdę chce Ciebie a nie Twojego portfela albo kogokolwiek, kto jest mężczyzną byle by nie była sama

 • Standardy, dzięki którym kobieta nigdy nie wejdzie Ci na głowę

 • Różnica pomiędzy “zakochałem się” a “kocham”, czyli różnica między fascynacją a szczerym pragnieniem dobra dla drugiej osoby

 • Cechy kobiet na całe życie – jakie są konieczne a jakie niedopuszczalne oraz jak rozpoznawać jedne i drugie

 • Jak czytać zainteresowanie kobiety, aby nigdy nie spadło poniżej 50% (co oznacza koniec) oraz jakie nastawienie do życia musi mieć Twoja kobieta, żebyś był w stanie wytrzymać z nią przez kolejne 30, 40 lat

 • Wszelkie negatywne zachowania kobiety będą w małżeństwie 10 razy większe i częstsze dlatego musisz mieć teraz oczy szeroko otwarte

 

Action Step 5: Jak zniszczyć syndrom bycia ZBYT miłym gościem
- 25 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • 3 zachowania, przez które kobieta natychmiast eliminuje nowo poznanego faceta

 • Strategia pozostawienia dziewczyny spragnionej więcej, która zagwarantuje Ci drugą i kolejne randki

 • Jak oceniać poziom zainteresowania dziewczyny?

 • Jakich stwierdzeń unikać jak ognia, żeby nie wystraszyć kobiety przesadnym zainteresowaniem?

 • Jak sprawić, żeby dziewczyna chciała Cię MIEĆ co raz więcej i dzięki temu utrzymać ją przy sobie na stałe?

 • Dlaczego 90% mężczyzn nie dochodzi nawet do drugiej randki, gdy poznaje nową dziewczynę, czyli jak nieświadomie zabijamy swoje szanse u nowo poznanej dziewczyny

 • Dlaczego dwie trzecie rozstań inicjują kobiety i jak temu zapobiec

 • Jak często spotykać się z kobietą, gdy już jest Twoją dziewczyną, aby nigdy się jej nie znudzić ani nie “przejeść”

 • Jak zachowywać się w ciągu pierwszych 60 dni, gdy formuje się nowy związek, aby stanowić wyzwanie dla kobiety i sprawić, że kobieta zacznie się Ciebie dopytywać czy spotykasz się z kimś jeszcze i czy będziesz jej chłopakiem

 

“Jak Rozkochać I Utrzymać Wartościową Kobietę” To Program Dla Inteligentnych Mężczyzn, Którzy Mają Dosyć Zabierania Kobiet Na Drogie Randki Tylko Po To, Żeby Usłyszeć:

“Zostańmy przyjaciółmi” albo “Jesteś tylko fajnym kolegą…”


AUĆ! To jest najgorszy tekst, jaki może nam zapodać kobieta.

W moich poradnikach uczę, żebyś nie wierzył kobiecie w nic, dopóki nie spotkasz się z nią 10 do 12 razy. Jeśli umówisz się na tyle randek, to możesz zacząć wierzyć w to, że jesteś na dobrej drodze do związku z nową dziewczyną.

Powiedz mi…

Ile aktualnie wydajesz na jedną randkę z kobietą? 10zł, 20zł, 50zł?

Średnio 30 zł x 10 randek = 300 zł

A rezultatów zazwyczaj brak.

Kobiety deklarują, że 90% mężczyzn, z którymi się spotykają, nie potrafią niestety zainteresować kobiety na tyle, żeby doszło chociaż do DRUGIEJ RANDKI. Przez co są strasznie sfrustrowane, nieraz wręcz zdesperowane. Nie wiedząc co robisz, nigdy nie pokonasz bariery 10 spotkań z atrakcyjną dziewczyną.

Smutna statystyka jest taka, że 75% kobiet są w związkach z kolesiami poniżej swoich oczekiwań. Często
z uległą i przymilającą się łazją, którą są w każdej chwili rzucić
dla naprawdę atrakcyjnego mężczyzny.

Uwierz mi, nie chcesz być tym
porzuconym kolesiem…

Tak samo nie chcesz się wiązać z kobietą poniżej SWOICH standardów ani też nie chcesz kobiety, która będzie z Tobą z “braku laku” zamiast dlatego, że naprawdę szaleje na Twoim punkcie.

Przez wiele lat nie miałem pojęcia na temat kobiet, olewały mnie po jednej rance, o ile w ogóle jakimś cudem udało mi się na jakąś umówić. Mój pierwszy “związek” również zakończył się bolesną klęską, ponieważ nie miałem pojęcia co robić, żeby utrzymać przy sobie kobietę.


90% mężczyzn potrafi zdobyć (jakąkolwiek) kobietę, ale jeśli trafią na tą odpowiednią, to zwykle wszystko psują w ciągu około 6 do 10 miesięcy.


Mówią sobie: “Zdobyłem ją” i myślą, że mogą się wyluzować. Niestety to akurat pierwszy krok do stracenia kobiety.

Kilka lat temu miałem dosyć cierpienia, frustracji, rozczarowań i błędów w moich relacjach z kobietami..

Nie chcę, żebyś przechodził przez to samo, co ja kiedyś. Nikomu tego nie życzę. Nie chcę także, abyś godził się na jakąkolwiek kobietę, poniżej swoich oczekiwań.

Byłem w związku z kobietą swoich oczekiwań i wiem, że to donikąd nie prowadzi. Poraniłem tylko siebie i drugą osobę.

Dlatego też postanowiłem udostępnić program “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę” wraz z 6 bonusami za jedyne 67 zł. W porównaniu z 2000 zł za kurs uwodzenia, po którym i tak byś się nie nauczył jak utrzymać dziewczynę i w porywach nauczyłbyś się ruchać laski w kiblach to są dosłownie grosze. Ile warta jest dla Ciebie szansa poznania kobiety na całe życie? Bo dla mnie bezcenna i zrobiłem wszystko co mogłem, aby tą wiedzę zdobyć. 5 lat poszukiwań stary plus wiele lat cierpienia.

Skorzystaj z tej szansy już teraz, zupełnie bez ryzyka, ponieważ daję Ci na ten kurs 100%, żelazną, 120 dniową gwarancję satysfakcji.

Gwarantuję Ci, że po tym kursie znajdziesz sobie stałą dziewczynę i ją utrzymasz przy swoim boku, nawet całe życie. Po warunkiem, że nigdy nie porzucisz zasad, których Cię nauczę.

Naprawdę chcę Ci pomóc, więc jeśli uznasz, że mój program Ci nie pomógł, to z przyjemnością prześlę Ci z powrotem wszystkie pieniądze. Poważnie. Wiem, że to szalone, ale chce pomagać ludziom w relacjach z kobietami i jeśli tak się nie dzieje, to nie chcę za to pieniędzy, rozumiesz?


Jak Odmieni Się Twoje Życie Po Kursie:

Czy jedna dziewczyna to tak wiele? Normalny facet nie chce być Casa Novą tylko mieć dziewczynę. Rozumiem to i pomogę ci to osiągnąć. Teraz dziewczyny nie chcą się z tobą spotykać, robią ci nadzieje, masz brak lub bardzo rzadko randkę z piękną dziewczyną albo jakąkolwiek dziewczyną.

Żyjesz w strachu i niewiedzy co masz robić. Kompletny brak kompetencji i tracenie kobiet jedna po drugiej.

Po kursie będziesz chodził do 10 miejsc, gdzie dziewczyny chętnie by kogoś poznały i jest tam mało facetów, w przeciwieństwie do zatłoczonych klubów, gdzie każdy facet chce coś wyrwać lub ulic, gdzie każdy się gdzieś spieszy.

Nauczysz się jak w kilku początkowych sekundach znajomości nie spieprzyć swoich szans – Audio: “Podchodzenie do kobiet”. A następnie kompletny plan na 12 randek, gdzie masz zabierać dziewczynę, o czym gadać a o czym nie, kiedy i w jakim miejscu ją pocałować, co mówić po udanej lub nieudanej próbie pocałunku oraz jakimi zachowaniami utrzymać dziewczynę a jakimi ona cię zawsze oleje i prędzej czy później zostawi.

To kompletny kurs, gdzie wyjawiam całą swoją wiedzę. Masz na niego gwarancję, że jak go przyswoisz to twoje relacje odmienią się. Jeśli nie, to zwrot całej kwoty i będziesz mógł go zatrzymać.

Nie po to uczę tego innych, żeby to przesłuchali i żyli dalej tak samo.

Zbyt wiele lat poświęciłem na znajdowanie odpowiedzi, żebyś szukał odpowiedzi u jakiś pseudo guru uwodzenia, którzy każą podchodzić do 100 przypadkowych kobiet na ulicy i wyrwać w porywach jedną. To głupie i to nie działa.

Weź kup to, co działa i przyspiesz rozwój swoich umiejętności przyciągania kobiet.

Ten kurs to nie żaden stos PUA teorii jak wszędzie indziej, tylko związkowa edukacja, która odmieniła już życie kilkuset mężczyzn.


Ile Jeszcze Kobiet Musi Cię Olać Zanim Zainwestujesz W Prawdziwą Edukację Na Temat Budowania I Utrzymywania Związku Z Kobietą?

Aktualnie widzę, że nie masz żadnego planu działania ani wiedzy jak postępować w relacji z kobietą, aby rozkręcić i poprowadzić znajomość od początku do końca.

Właśnie straciłeś kilka miesięcy jak nie więcej na stosowanie jakiś dziwnych teorii uwodzenia oraz straciłeś co najmniej kilkaset złotych na randki z kobietami, które Cię potem olały albo na kursy, który kazały Ci być ulicznym turbo-uwodzicielem.

Nawet, gdy miałeś sporadycznie jakąś randkę, to nadal nie miałeś pojęcia po czym poznać, że kobieta jest gotowa na pocałunek, kiedy i jak sprawdzić czy jest gotowa na pocałunek, jak odpowiadać na jej trudne pytania lub poważne tematy, które mogą wprowadzić ciężką atmosferę, co robić na randkach, żeby to nie było nudne kino lub obiad… Jak często spotykać się z dziewczyną, jak często dzwonić, jak się zachowywać, aby dziewczyna sama chciała, żebyście byli już oficjalnie parą.

Jak rozpoznać czy kobieta naprawdę chce się z Tobą spotykać, bo się jej szczerze podobasz czy po prostu spotyka się, bo nie ma teraz nikogo ciekawszego na horyzoncie i marnuje Twój czas i pieniądze.

Ile jeszcze tygodni, spalonych randek i pieniędzy potrzebujesz stracić, aby się tego wszystkiego dowiedzieć?

Sam spędziłem 5 lat szukając tych informacji. Na stronach o uwodzeniu nie znajdziesz takich rzeczy, bo tam sugerują, aby wszystko robić jak najszybciej i zaprowadzać kobietę do łóżka prosto z dyskoteki. Koncept chodzenia na randki jest im najwyraźniej obcy.

Jeśli masz kilka lat na szukanie poszczególnej wiedzy, na powyższe tematy to baw się dobrze.

Jeśli masz pieniądze na randki, na których płacisz za jedzenie i benzynę tylko po to, żeby dostać potem buziaka w policzek i usłyszeć, że ona chce być tylko przyjaciółmi i nigdy więcej jej już nie zobaczyć, to życzę miłego tracenia czasu i pieniędzy.

Jednak jeśli chcesz błyskawicznej edukacji, która zatrzyma wszelkie frustracje i błędy, które jak dotąd rujnują Twoje szanse, to zainwestuj w kurs:”Jak rozkochać i utrzymać przy sobie wartościową kobietę”.

To będą najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu i zwrócą Ci się wielokrotnie. Ile warta jest dla Ciebie możliwość rozkochania w sobie pięknej i mądrej dziewczyny i utrzymania jej przy sobie… Być może będziecie razem nawet całe życie.


Pomogłem już wielu facetom, którzy nie mieli pojęcia co czynią i kobiety zawsze olewały ich na którymś z poniższych etapów:

- podczas pierwszej rozmowy

- po zdobyciu numeru telefonu kobiety nie zgadzały się później na spotkanie

- po pierwszej randce już nigdy nie odbierały telefonu albo mówiły, że nie mogą się spotkać

- po kilku randkach traciły zainteresowanie i przestawały się odzywać

- po kilku miesiącach spotykania się kończyły znajomość

- a nawet po 19 latach małżeństwa miały ich dosyć i pytali mnie, co mają począć

Myślę, że po prostu szaleństwem będzie jeśli dalej będziesz szukał prawdy na zasadzie prób i błędów lub słuchając różnych turbo strategii zaciągania kobiet do łóżka. W ten sposób być może nigdy nie znajdziesz sobie takiej dziewczyny, jaką będziesz naprawdę pragnął, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Daję Ci 100% gwarancję, że po tym kursie to osiągniesz. To jest oczywiste. Zupełnie tak, jak moi dotychczasowi uczestnicy. Jeśli uznasz, że tak się nie stanie i ta wiedza Ci nie pomoże, to z przyjemnością oddam Ci wszystkie pieniądze.

Nie chcę pieniędzy za coś, co nie działa. Możesz tylko zyskać. Alternatywnie możesz się męczyć jeszcze wiele lat. Wiem, że zrobisz to, co dla Ciebie najlepsze.

Kliknij teraz przycisk “Dodaj do koszyka” i zamów jedyny na rynku kurs o stałym związku z piękną i mądrą kobietą, który potrwa nawet 40 i więcej lat.

Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby zdobyć i wdrożyć tą wiedzę w życie. Teraz Twoja kolej.

Tylko 67zł

zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę

 


 

Jak Zdobyć Dziewczynę Podwójna
Gwarancja Satysfakcji Na 120 Dni

Jestem tak pewny Twojego sukcesu z tym programem, że daję Ci na niego podwójną gwarancję na dwa różne sposoby.

Po pierwsze, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zadowolony z programu “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Kobietę” choćby z powodu mojego głosu w nagraniach lub czegokolwiek, po prostu napisz do mnie emaila w ciągu 120 dni, a ja zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Po drugie, nalegam, żebyś zachował wszelkie bonusy, zupełnie za darmo, jako rekompensata za zapoznanie
się z programem “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Dziewczynę”.

Wierzę w Twój sukces i wiem, że ten programi odmieni Twoje życie. Musisz tylko zacząć działać, zamiast liczyć, że “jakoś to będzie” i dziewczyna sama się
znajdzie. Najważniejszy jest ten pierwszy krok i podjęcie decyzji, że chcesz odnieść sukces w swoich relacjach kobietami. 3mam za Ciebie kciuki.

podpis.jpg

Zamów Teraz Swój Bilet Do Związku Z Wymarzoną Kobietą Za Jedyne 67 zł

zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę

Wszelkie pytania możesz kierować na mój adres email: pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl


Opinie

jak poderwac dziewczyne - opinia Markajak-poderwac-dziewczyne.pl - opinia Markajak poderwac dziewczyne - opiniejak poderwac dziewczyne - opiniejak poderwac dziewczyne - opiniejak-poderwac-dziewczyne.pl - opinia 5

Zamów Teraz Kurs: “Jak Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Kobietę” Prosto Na Swój Kumputer

Jak Rozkochać W Sobie Dziewczynę

Rozkochasz w sobie wartościową dziewczynę albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze

zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynę

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podoba się? Podaj dalej...
 • Facebook
 • MySpace
 • Twitter
 • Gadu-Gadu Live
 • email
 • Śledzik
 • Blip
 • Wykop
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Blogger.com
 • RSS
 • Google Buzz
 • Grono.net
 • Technorati
 • Ulubione
 • Poleć
 • Forumowisko
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • Pinger
 • co-robie
 • Digg
 • del.icio.us
 • Dodaj do ulubionych

Leave a Comment